.

כל הורה רוצה להיות
ההורה הכי טוב בעולם

אתם עומדים מול הילד ומתלבטים כיצד להגיב...

כל הורה רוצה לדעת מהי התגובה המתאימה ביותר לכל סיטואציה.

כל הורה נתקל מדי פעם בתהיות, בהתלבטות:
האם פעלתי נכון?

לא נולדנו הורים, אך למדנו להיות.

ניסוי וטעייה (וגם תהייה) הם חוויה

אך לפעמים אנחנו רוצים לשנות ולהיות הורים טובים, מבינים, ומכילים יותר.

הצטרפו לסדנה למודעות הורית!

גלו מהו הסוד ליצירת משפחה מאושרת.

לימדו מהו הדבר לו ילדיכם זקוקים ביותר

חזקו את הקשר ביניכם לבין הילדים.

התנתקו מהקושי והתחברו אל היופי שבהורות.

קבלו כלים שיאפשרו לכם לגדל ילדים מאושרים, בריאים ובעלי ביטחון עצמי!

ההרשמה בעיצומה!

השאירו פרטים ואשמח לחזור אליכם עם מידע נוסף

שם *
טלפון *
דואר אלקטרוני *

הסדנה בהנחיית אביבה מסורי

אשת חינוך והוראה בעלת ניסיון של מעל 20 שנה.

מאמנת הורים, זוגות ובני נוער, מרפאה אלטרנטיבית רב-תחומית, מנחה ומדריכה למיצוי ושיפור יכולות למידה.

בעלת ניסיון מעשי רב שנים בתחום החינוך, הטיפול, הייעוץ וההנחייה.

עד שהגעת..לא ידעתי

עד שהגעת אלינו לא ידעתי שאפשר גם אחרת. לא ידעתי שגידול ילדים הוא הנאה רצופה בקשיים ופתרונות. שלגטימי לבקש עזרה מהאבא ושזה אפילו תפקידו. ידעתי שהתפקיד שלי הוא לגדל את הילדים שלי ולנהל את הבית. מרוב לחץ לא הצלחתי באף אחד מהם.                                                   עד שהגעת אלינו.                                                                                                                   הצלחת למנוע את הוצאת הבנות מהבית. לימדת אותנו מהי משפחה.                                         נאבקת איתנו והצלחנו ביחד.                                                                                                      עוד הדרך ארוכה (כמו שאת תמיד אומרת) -אבל סלולה.                                                                תודה לך . אין לך מושג כמה אנחנו אוהבים אותך  

נורית ואברהם, כפר סבא

רציתי שתיישרי לי את הילד...

כשהבן שלי היה בן 8 היו לו בעיות בבית הספר. באותו זמן השתתפתי בסדנא שלך "מודעות הורית". שאלתי אותך מה לעשות ואת חייכת ואמרת לי להיות סבלנית. השתגעתי, כי כבר לא היתה לי סבלנות. לא לבן שלי לא למשפחה ולא לבית הספר. בכיתי וקיטרתי ואת רק חיבקת אותי. כשנגמרו לי הקיטורים ישבת איתי והכנת איתי תוכנית לטיפול במשפחה. ואני בסך הכל רציתי שתיישרי לי את הילד. בהמשך הבנתי שכדי שהוא יתיישר הוא צריך להיצמד אל הסרגל הישר, "הוא לא יכול להישען על סרגל עקום"  אלה היו דברייך. התחלנו טיפול משפחתי שעשה פלאים במשפחה. היום אנחנו יודעים שבכל פעם שאנחנו נתקלים בבעיה אנחנו יכולים להתקשר ואת תהיי שם בשבילנו. זה נותן לנו המון ביטחון להמשיך לבד. תודה לך על זה ועל הרבה דברים אחרים.

דורית, פתח-תקווה

בזכותך נשארנו יחד...

פנינו אלייך כשעוד היינו זוג "טרי". רק נישאנו ולא ידענו להכיל את הקשיים, המחלוקות והאתגרים שעמדו בפנינו כזוג חדש. לקח זמן עד שהצלחנו להבין כיצד לצמוח יחד, אחד למען השני, ולשים את המחלוקות מאחורינו. לימדת אותנו שזוגיות מורכבת מהמון חום, איכפתיות, ויתורים וקבלה הדדית ושביקורת היא מיותרת. לימדת אותנו שלמרות כל השוני, כשרוצים להצליח יחד, זה אפשרי כשיש רצון אמיתי ואהבה. ומה שצריך זה להסיר מיגננות, להניח את האגו בצד להקשיב ולתת מעצמך. בזכותך הצלחנו וכנגד כל הסיכויים נשארנו יחד מאושרים ומפוייסים ומגדלים באהבה גדולה את ילדינו המקסימים. על כך נאמר לך תודה.

יעל ודוד, רמת השרון

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.